Little Su 2009 Results

Little Su 50K Results 2/17/09 17:17
First Name Last Name Division Gender Bib # Start Time Finish Time Elapsed Time Overall place Division  place
BIKE FEMALE                
Gayle Hoffmeister Bike F 55 11:00:00 19:04:00 8:04:00 37 1
Kellie Marshall Bike F 82 11:00:00 20:10:00 9:10:00 47 2
Kathy Andrews Bike F 4 11:00:00 21:01:00 10:01:00 53 3
Julie Malingowski Bike F 80 11:00:00 21:27:00 10:27:00 54 4
Beth Baker Bike F 7 11:00:00 0:00:00 13:00:00 64 5
BIKE MALE                  
Billy Koitzsch Bike M 69 11:00:00 16:26:00 5:26:00 11 1
Jon Douglas Bike M 36 11:00:00 16:51:00 5:51:00 17 2
Steve Ryan Bike M 103 11:00:00 16:51:51 5:51:01 18 3
Marcin Ksok Bike M 72 11:00:00 17:48:00 6:48:00 25 4
Jeff Kellard Bike M 67 11:00:00 18:51:00 7:51:00 34 5
Bjarne Holm Bike M 56 11:00:00 19:10:00 8:10:00 38 6
Robert Price Bike M 95 11:00:00 19:54:00 8:54:00 46 7
Andrew Robertson Bike M 100 11:00:00 22:38:00 11:38:00 60 8
Charles Utermohle Bike M 116 11:00:00 22:49:00 11:49:00 61 9
Niles Woods Bike M 124 11:00:00 22:55:00 11:55:00 62 10
FOOT FEMALE                  
Karen Williams Foot F 123 11:00:00 18:20:00 7:20:00 30 1
Britta Maas Foot F 77 11:00:00 18:27:00 7:27:00 31 2
Jeanne Schaaf Foot F 106 11:00:00 18:43:00 7:43:00 33 3
Sarah Duffy Foot F 39 11:00:00 19:11:00 8:11:00 39 4
Alycia Beiergrohslein Foot F 14 11:00:00 20:31:00 9:31:00 51 5
Jenna Ellinwood Foot F 41 11:00:00 20:31:00 9:31:00 51 5
Claire Scaife Foot F 104 11:00:00 22:13:00 11:13:00 57 7
FOOT MALE                  
Thomas Burton Foot M 23 11:00:00 16:31:00 5:31:00 12 1
Joseph Lust Foot M 75 11:00:00 17:24:00 6:24:00 23 2
Steve Massara Foot M 84 11:00:00 18:05:00 7:05:00 26 3
Matthew Neukirch Foot M 90 11:00:00 18:05:00 7:05:00 26 3
Thomas Schlabach Foot M 107 11:00:00 19:01:00 8:01:00 35 5
Bruce Davison Foot M 33 11:00:00 19:27:00 8:27:00 41 6
Jordan Jenckes Foot M 61 11:00:00 19:27:00 8:27:00 41 6
Joel Pederson Foot M 92 11:00:00 19:49:00 8:49:00 43 8
David Houston Foot M 58 11:00:00 19:53:00 8:53:00 45 9
Cody Litster Foot M 74 11:00:00 21:59:00 10:59:00 55 10
Joe Scaife Foot M 105 11:00:00 22:13:00 11:13:00 57 11
Eric Schmalz Foot M 108 11:00:00 23:56:00 12:56:00 63 12
SKI FEMALE                  
Diana Carbonell Ski F 25 11:00:00 15:45:00 4:45:00 5 1
Lisa Ferber Ski F 44 11:00:00 16:19:00 5:19:00 9 2
Heather Bell Ski F 15 11:00:00 16:33:00 5:33:00 13 3
Melanie Bladow Ski F 18 11:00:00 17:12:00 6:12:00 19 4
Bernadette Martel Ski F 83 11:00:00 17:36:00 6:36:00 24 5
Karen Aleksa Ski F 1 11:00:00 18:14:00 7:14:00 28 6
Nicole Lesko Ski F 73 11:00:00 18:14:00 7:14:00 28 6
Amanda Smith Ski F 109 11:00:00 18:27:00 7:27:00 31 8
Pam Barnes Ski F 9 11:00:00 20:29:00 9:29:00 49 9
SKI MALE                  
Jeff Baurick Ski M 10 11:00:00 14:28:00 3:28:00 1 1
Russell Devries Ski M 34 11:00:00 14:37:00 3:37:00 2 2
Dan Beutel Ski M 16 11:00:00 14:39:00 3:39:00 3 3
Rhett Buchanan Ski M 22 11:00:00 14:43:00 3:43:00 4 4
Charlie Stewart Ski M 111 11:00:00 15:45:00 4:45:00 5 5
Keith Jeffries Ski M 60 11:00:00 16:02:00 5:02:00 7 6
Bryce Taylor Ski M 113 11:00:00 16:08:00 5:08:00 8 7
John Pekar Ski M 93 11:00:00 16:19:00 5:19:00 9 8
Alexander Babos Ski M 5 11:00:00 16:50:00 5:50:00 14 9
Cam Johnson Ski M 63 11:00:00 16:50:00 5:50:00 14 9
Matthew Johnson Ski M 65 11:00:00 16:50:00 5:50:00 14 9
Neil McMahon Ski M 87 11:00:00 17:12:00 6:12:00 19 12
Bob Gengler Ski M 48 11:00:00 17:13:00 6:13:00 21 13
Scott Babos Ski M 6 11:00:00 17:20:00 6:20:00 22 14
Robert Werner Ski M 120 11:00:00 19:01:00 8:01:00 35 15
Mark Malagodi Ski M 78 11:00:00 19:12:00 8:12:00 40 16
Don Rearden Ski M 97 11:00:00 19:51:00 8:51:00 44 17
Jim Wilkson Ski M 122 11:00:00 20:25:00 9:25:00 48 18
Dave Hanneman Ski M 51 11:00:00 20:29:00 9:29:00 50 19
Joe Ellis Ski M 42 11:00:00 22:00:00 11:00:00 56 20
Brian Beaudry Ski M 12 11:00:00 22:13:00 11:13:00 59 21
DNS/DNF                  
Holly Anderson Foot F 3 11:00:00 DNF DNF    
Nicola Baldock Bike F 8 11:00:00 DNF DNF    
Kurt Bittlingmaier Bike M 17 11:00:00 DNF DNF    
Matthew Block Bike M 19 11:00:00 DNF DNF    
Debbie Brewer Bike F 20 11:00:00 DNF DNF    
Hans Brugge Bike M 21 11:00:00 DNF DNF    
Rick Carr Foot M 26 11:00:00 DNF DNF    
Sarah Corbin Bike F 29 11:00:00 DNF DNF    
Adam Cosic Bike M 30 11:00:00 DNF DNF    
Robert Hildebrandt Foot M 53 11:00:00 DNF DNF    
Andrew Hodson V M 54 11:00:00 DNF DNF    
Debbie Johnson Bike F 64 11:00:00 DNF DNF    
Chris Mayer Foot M 85 11:00:00 DNF DNF    
Scott Medlock Bike M 89 11:00:00 DNF DNF    
Harrison Alger Dns M 2 11:00:00 DNS DNS    
Lisa Beattie Dns F 11 11:00:00 DNS DNS    
Brion Beerle Dns M 13 11:00:00 DNS DNS    
Matthew Butler Dns M 24 11:00:00 DNS DNS    
Peggy Cobey Dns F 27 11:00:00 DNS DNS    
Stephen Constantine Dns M 28 11:00:00 DNS DNS    
Tony Covarrubias Dns M 31 11:00:00 DNS DNS    
Samuel Crow Dns M 32 11:00:00 DNS DNS    
David Disselbrett Dns M 35 11:00:00 DNS DNS    
Darlene Dubay Dns F 37 11:00:00 DNS DNS    
Luke Duffy Dns M 38 11:00:00 DNS DNS    
Jay Ehly Dns M 40 11:00:00 DNS DNS    
Carrie Erickson Dns F 43 11:00:00 DNS DNS    
Stacey Finley Dns F 45 11:00:00 DNS DNS    
Beth Fletcher Dns F 46 11:00:00 DNS DNS    
Rosey Fletcher Dns F 47 11:00:00 DNS DNS    
Peter Grunwaldt Dns M 49 11:00:00 DNS DNS    
Chris Hall Dns M 50 11:00:00 DNS DNS    
Allen Hansen Dns M 52 11:00:00 DNS DNS    
Evan Hone Dns M 57 11:00:00 DNS DNS    
Linda K Imle Dns F 59 11:00:00 DNS DNS    
Anne Johnson Dns F 62 11:00:00 DNS DNS    
David Johnston Dns M 66 11:00:00 DNS DNS    
Judy Kesler Dns F 68 11:00:00 DNS DNS    
Janice Koval Dns F 70 11:00:00 DNS DNS    
Eric Kroh Dns M 71 11:00:00 DNS DNS    
Christopher Lutes Dns M 76 11:00:00 DNS DNS    
Henryk Maldonado Dns M 79 11:00:00 DNS DNS    
Alison Mall Dns F 81 11:00:00 DNS DNS    
James Mayers Dns M 86 11:00:00 DNS DNS    
Kimberly Meck Dns F 88 11:00:00 DNS DNS    
R. Nelson Parrish Dns M 91 11:00:00 DNS DNS    
Ron Pollock Dns M 94 11:00:00 DNS DNS    
Aaron Ramirez Dns M 96 11:00:00 DNS DNS    
John Recktenwald Dns M 98 11:00:00 DNS DNS    
Jovy Roach Dns F 99 11:00:00 DNS DNS    
Geoff Roes Dns M 101 11:00:00 DNS DNS    
Danisa Rudolph Dns F 102 11:00:00 DNS DNS    
Gregory Spike Dns M 110 11:00:00 DNS DNS    
Andrew Stoltz Dns M 112 11:00:00 DNS DNS    
Jake Torrey Dns M 114 11:00:00 DNS DNS    
Katherine Updegraff Dns F 115 11:00:00 DNS DNS    
Kyle Vanasse Dns M 117 11:00:00 DNS DNS    
Jason Wall Dns M 118 11:00:00 DNS DNS    
Jason Walsh Dns M 119 11:00:00 DNS DNS    
Jesse Whitt Dns M 121 11:00:00 DNS DNS    
Stefan Zijlstra Dns M 125 11:00:00 DNS DNS